ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

Araç takip sistemi kullanan başlıca sektörler;

araç takip sistemi

Lojistik sektörü :

Ağır vasıta ile yapılan taşımacılıkta en önemli gider kaleminin yakıt olduğunu düşünelim. Sektörün giderlerini kontrol altına alabilmesinin yegane yolu, aracı ve sürücüyü hatta yükü, sürekli takip etmesinden geçmektedir. Bu da Araç takip sistemine paralel olarak Filo Yönetim Sistemlerinin gelişmesine, takip sistemlerinden farklı olarak araçların Anlık yakıt tüketim bilgileri dahil araç “CAN -BUS” hattından okunabilen onlarca bilgiyi de kullanıcıların takip etmesini ve raporlamasını sağladı.

Rent a Car Firmaları :

Araç takip sistemlerini en çok kullanan sektörlerden biri de araç kiralama firmaları , kiraladıkları araçların başta çalınma gibi sebeplerden dolayı takip etmektedirler.

Personel Servisleri :

Öğrenci ve  Personel  servisleri araç takip sistemine en çok ihtiyaç duyan sektörler içerisindedir çünkü zamana yönelik bir çalışma yapıldığından ne zaman nerede durmuş, ne zaman geçmiş personeli almış yada almamış hem firmayı hemde şoförü zor durumda bırakan bir çok soruya cevap olmuştur. Hemen hemen tüm personel servisleri bu donanıma sahiptir.

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ” üzerine 6 yorum

  • Mehaba,
   Hem mobil uygulamamız üzerinden hemde masaüstü üzerinde aynı bloke et/kaldır butonları ile aracınıza müdahale edebilirsiniz.
   İyi çalışmalar dileriz.
   Arte ekibi.

  • Merhaba Emre bey,
   Montaj yapıldığı anda arkadaşlar size kullanıcı oluşturup gerekli bilgileri paylaşmış olması gerekiyor.
   Konuyla ilgili her türlü destek/talep/şikayetleriniz için 0 262 643 9192 / destek@artetakip.com adresleriyle iletişime geçebilirsiniz.
   Sağlıklı günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir