Temmuz 18, 2016

Filo Yönetimi

Arte Filo Yönetimi

Araç Takip cihazı ile araç “diagnostic” hatlarından gelen bilgileri derleyerek sunucular aracılığı ile filo yöneticilerine  an ve an aracın Kilometre bilgisi , Yakıt Seviye Bilgisi , Toplam Tüketilen Yakıt Bilgisi , Araç Aks Ağırlığı , Servis zamanıFilo Yönetimi , Devir , Motor Saati , Motor Isısı  Hatta sürücünün ne kadar gaz pedalına bastığına kadar bir çok bilgiyi içeriyor .

Bu bilgiler filoların en büyük gideri olan yakıt tüketimimizde % 20′ ye varan tasarruf sağlamakla beraber , araç kullanım istatistiği , sürücü performans hesaplama , yakıt hırsızlığı ve planlama konularında kesin bilgilerin derlenmesini sağlıyor.

Aynı Zamanda;

Elde edilen istatistik bilgiler maliyet hesaplama bütçeleme gibi finansal boyutta filo sahiplerine üstün ayrıcalıklar sağlıyor.

Arte Filo yönetim sistemi

Gün ve gün güncellenen içeriği ile her geçen gün daha fazla bilgi içermekte ve filo sahiplerinin maliyetlerini düşürmektedir. Hızlı geri dönen yatırım maliyeti sayesinde filo yönetiminde ek maliyet getirmemektedir. Türkiye de kullanılan bir çok ağır vasıta ya entegre edilebilen Arte Can Bus cihazı türkiyede üretilmekte ve arte yazılım ekibince geliştirilmektedir
www.artetakip.com