Ağustos 2, 2016

mpWeb Yazılımı

Araç Takip Sistem yazılımı bütün kullanıcılar düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Sistemimizi web tarayıcı olarak google chrome ile kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

btn2

Araç Takip Sistemine giriş yapabilmek için www.artetakip.com anasayfa da sağ üst tarafta yer alan  ” Sisteme Giriş ” butonuna tıklayınız.

Araç Takip Sistemi giriş ekranında firma, kullanıcı, şifre ve dil kutucukları yer almaktadır. Firma standart araç takip cihazı için 1001, yakıt kontrol cihazı için 7777 ‘dir.

Firmamız tarafından size verilen kullanıcı ve şifre’yi de yazarak ‘ Giriş’ butonuna tıklayınız. Sistem ekranı açıldıktan sonra solda Tüm Araçları, Hareketli Araçlar ( mavi renkte), Duran Araçlar ( kırmızı renkte ) ve Rölantideki Araçları ( sarı renkte ) ayrı ayrı görebilirsiniz.

Ekranın üst tarafından soldan itibaren sırasıyla Nokta Ekle, Raporlar, Ayarlar, Diagnostic, Filo Yakıt Raporları ve Harita butonları yer almaktadır.

‘ Nokta Ekle’ ile harita üzerinde noktalar oluşturarak raporlar bölümünden ‘ Araç Bazlı Nokta Raporu’ alabilirsiniz.

‘ Raporlar ‘ ile

Aktivite Raporları ( Son Konumlar, Aktivite Özet, Aktivite Detay, Kontak Raporu, Alarm Raporu, Park Raporu, Sefer Raporu, Rolanti Raporu )

Mesai Raporları ( Mesai Raporu, Mesai İhlal Raporu, Çoklu Mesai İhlal Raporu )

Eğer cihazının yakıt kontrol üniteli ise Canbus Raporları ( Toplam Yakıt Tüketim Raporu, Günlük Yakıt Tüketim Raporu , Sefer Kontrol Raporu, Yakıt Seviye Raporu, Yakıt Değişim Raporu, Hız Devir Raporu, 2 Dolum Arası Tüketim Raporu )

Eğer cihazınıza ilgili sensör bağlantısı yapılmışsa Sensör Raporları ( Sıcaklık Raporu, Sıcaklık Raporu Tümü, Yakıt Seviye Raporu, Yakıt Seviye Değişim Raporu ) alabilirsiniz…

‘ Diagnostic’ ile yakıt kontrol üniteli cihazlarda anlık konum, yakıt seviye ayrıca günlük ve toplam yakıt ve mesafe bilgilerine ulaşabilirsiniz.

‘ Filo Yakıt Raporları’ ile yakıt kontrol üniteleri cihazlarda Filo Yakıt, Ortalama Yakıt, Günlük Toplam Yakıt raporlarını alabilirsiniz. Ayrıca harita üzerinde aracın üzerine tıklayarak araç ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz…

Yazılımdan Görüntüler